مواد اولیه پلاستیک - پلی اتیلن سنگین گرید HDPE5110

پلی اتیلن سنگین گرید HDPE5110


Project Description

HDPE5110

پلی اتیلن سنگین –فیلم گرید: وقتي هيچ شاخه اي در مولکول وجود نداشته باشد آن را پلي اتيلن خطي (HDPE) مي نامند. پلي اتيلن خطي سخت تر از پلي اتيلن شاخه اي است اما پلي اتيلن شاخه اي آسانتر و ارزانتر ساخته مي شود. ريخت و شکل اين پليمر بسيار کريستالي شکل است. پلي اتيلن خطي محصول نرمالي با وزن مولکولي 200000-500000 است که آن را تحت فشار و دماهاي نسبتا پائين پليمريزه مي کنند. چگالي آن بين 941/0 تا 965/0 است و آن را بيشتر به وسيلهء فرآيند مشکلي که پليمريزاسيون زيگلر ناتا ناميده مي شود، تهيه مي کنند. پلي اتيلني نيز وجود دارد که چگالي آن مابين چگالي اين دو پليمر است يعني در محدودهء 926/0 تا 940/0 ؛ و آن را پلي اتيلن نيمه سنگين يا متوسط مي نامند. پلي اتيلن با وزن مولکولي بين 3 تا 6 ميليون را پلي اتيلن با وزن مولکولي بسيار بالا يا UHMWPE مي نامند و با پليمريزاسيون کاتاليست متالوسن توليد مي کنند. مادهء مذبور فرآيند پذيري دشوارتري برخوردار بوده ولي خواص آن عالي است. هنگامي که از طريق تشعشع يا استفاده از مواد افزودني شيميايي ، اين پليمر تماما شبکه اي شود، پلي اتيلن ياد شده ديگر گرما نرم نخواهد بود. اين ماده با پخت حين قالب گيري يا بعد از آن يک گرما سخت واقعي با استحکام کششي، خواص الکتريکي و استحکام ضربهء خوب در دامنهء وسيعي از دماها خواهد بود. از آن براي ساخت فيبرهاي بسيار قوي استفاده مي کنند تا جايگزين کولار (نوعي پلي آميد)در جليقه هاي ضد گلوله کنند ؛ و همچنين صفحات بزرگ آن را مي توان به جاي زمين هاي اسکيت يخي استفاده کرد. به وسيلهء کوپليمريزاسيون مونومراتيلن با يک مونومر آلکيل شاخه دار، کوپليمري با شاخه هاي هيدروکربن کوتاه بدست مي آيد که آن را پلي اتيلن خطي با چگالي کم يا LLDPE مي نامند و از آن اغلب براي ساخت اشياءاي شبيه فيلم هاي پلاستيکي ( کسيه فريزر ) استفاده مي کنند.

HCH5110 با استفاده از فناوری مجاز Basell Lupotech G ساخته شده است.

موارد کاربرد پلی اتیلن سنگین گرید HDPE5110

پلی اتیلن سنگین گرید HDPE5110 تولید پتروشیمی آریا ساسول میباشد که در زمینه ساخت فیلم پلی اتیلنی و قطعات پلاستیکی کاربرد دارد.
HCH 5110 برای تولید فیلم، کیسه، محصولاتی که در اصلاح خواص مورد مصرف دارند مناسب است. فروشندگان و تولیدکنندگان صنایع در بسیاری از موارد از این پلیمر استفاده دارند.

داده‌های عمومی

خصوصیات معمولی به عنوان مشخصات تعبیر نمی‌شود.
خواص فیلم گرفته شده از 20 میکرومتر فیلم استخراج شده در دمای ذوب 220 درجه سانتیگراد، فرآیند حرکت طولانی و نسبت ضربان 4: 1.

اطلاعات تکمیلی

  • تولید کننده: پتروشیمی آریا ساسول
  • بسته‌بندی: 25kg