مواد اولیه پلاستیک - پلی اتیلن سنگین گرید 52518

پلی اتیلن سنگین گرید 52518


Project Description

52518

فرآیند تزریق پلاستیک: شيوه ی تزريق پلاستيک يکی از مهمترين و پرکاربردترين روشهای شکل دهی پلاستيـک وتـــوليدمحصـــولات پلاستيکی در صنايــع محســوب می شود. در اين روش مــاده اوليــه کــه يکی از انـــواع تــرموپلاستها می باشد، طی عمليات خاصی به داخل کويتيهای ( Cavity ) قالب رانده شده و پس از خنک کاری از قالب بيـرون می آيند.
اين روش بيشتر در پروسه های توليد انبوه (Mass – Production) و مدل سازی( Prototyping) مورد استفاده قرار می گيرد . تزريق پلاستيک نسبتا شيوه جديدی در توليد محصولات به حساب می آيد. اولين دستگاه تزريق پلاستيک در سال 1930 ميلادی ساخته شد و کم کم در اختيار صنايع قرار گرفت .
امتيازات شيوه تزريق پلاستيک : 1- سرعت بالای توليد، 2- تنوع وسيع مواد مورد استفاده در اين روش، 3- صرفه جويی در نيروی انسانی، 4- کمترين ميزان اتلاف مواد، 5- کاهش عمليات بعد از تزريق در توليد محصول. در مجموع اگر تولید بصورت تزریق باشد میتوان از پلی اتیلن 52518 استفاده کرد.
52518 یک کوپلیمر HDPE است و برای کاربردهای قالب‌گیری تزریقی نیاز به تعادلی مناسب بین فرآیندپذیری و روان‌پذیری آسان و خواص مکانیکی دارد.

موارد کاربرد پلی اتیلن سنگین گرید 52518

پلی اتیلن سنگین تزریقی 52518 تولید پتروشیی جم می باشد این پلی اتیلن سنگین تزریقی در زمینه ساخت انواع قطعات سنگین و سخت- انواع سبد پلاستیکی- پالت و … کاربرد دارد.

  • لوازم خانگی، سیالیت بالا
  • درجه قالب تزریق

اطلاعات تکمیلی

  • تولید کننده: پتروشیمی جم
  • مجوز: بازل
  • بسته‌بندی: بسته پلاستیکی 25 کیلوگرمی

مشخصات

خواص فیزیکی نمونه قالب‌گیری فشرده‌سازی شده بر اساس ASTMD 1928c به دست آمده است. این دیتای معمولی سنجیده می‌شود و به عنوان مشخصات محصول ساخته نمی‌شوند.