مواد اولیه پلاستیک - پلی اتیلن سنگین گرید 52518

پلی اتیلن سنگین گرید 52518


Project Description

52518

فرآیند تزریق پلاستیک: شيوه ی تزريق پلاستيک يکی از مهمترين و پرکاربردترين روشهای شکل دهی پلاستيـک وتـــوليدمحصـــولات پلاستيکی در صنايــع محســوب می شود. در اين روش مــاده اوليــه کــه يکی از انـــواع تــرموپلاستها می باشد، طی عمليات خاصی به داخل کويتيهای ( Cavity ) قالب رانده شده و پس از خنک کاری از قالب بيـرون می آيند.
اين روش بيشتر در پروسه های توليد انبوه (Mass – Production) و مدل سازی( Prototyping) مورد استفاده قرار می گيرد . تزريق پلاستيک نسبتا شيوه جديدی در توليد محصولات به حساب می آيد. اولين دستگاه تزريق پلاستيک در سال 1930 ميلادی ساخته شد و کم کم در اختيار صنايع قرار گرفت .
امتيازات شيوه تزريق پلاستيک : 1- سرعت بالای توليد، 2- تنوع وسيع مواد مورد استفاده در اين روش، 3- صرفه جويی در نيروی انسانی، 4- کمترين ميزان اتلاف مواد، 5- کاهش عمليات بعد از تزريق در توليد محصول. در مجموع اگر تولید بصورت تزریق باشد میتوان از پلی اتیلن 52518 استفاده کرد.
52518 یک کوپلیمر HDPE است و برای کاربردهای قالب‌گیری تزریقی نیاز به تعادلی مناسب بین فرآیندپذیری و روان‌پذیری آسان و خواص مکانیکی دارد.

موارد کاربرد پلی اتیلن سنگین گرید 52518

پلی اتیلن سنگین تزریقی 52518 تولید پتروشیمی جم می‌باشد این پلی اتیلن سنگین تزریقی در زمینه ساخت انواع قطعات سنگین و سخت- انواع سبد پلاستیکی- پالت و … کاربرد دارد. کاربرد این پلیمر تزریقی در ساخت قطعات سنگین سبب موفقیت آن در بازار خرید و فروش شده است.

  • لوازم خانگی، سیالیت بالا
  • درجه قالب تزریق

اطلاعات تکمیلی

  • تولید کننده: پتروشیمی جم
  • مجوز: بازل
  • بسته‌بندی: بسته پلاستیکی 25 کیلوگرمی

مشخصات

خواص فیزیکی نمونه قالب‌گیری فشرده‌سازی شده بر اساس ASTMD 1928c به دست آمده است. این دیتای معمولی سنجیده می‌شود و به عنوان مشخصات محصول ساخته نمی‌شوند.