مواد اولیه پلاستیک - پلی اتیلن سبک فیلم LDPE190

پلی اتیلن سبک فیلم LDPE190


Project Description

LDPE190

مهمترین کاربردها برای فیلم نایلون عبارتند از : _ کیسه های چاپی و تبلیغاتی _ فیلم های شیرینگ _ فیلم های بسته بندی _ نایلونهای عریض _ فیلم های کاوری _ کیسه های مواد پتروشیمی _ …… نایلکس : چنانه بخواهیم فیلمهایی از جنس پلی اتیلن به روش فیلم دمشی داشته باشیم کلن با ضخامت های پایین و کاربردهای ویژه ، بهترین گزینه مواد : پلی اتیلن سنگین (HDPE ) میباشد . این فیلمها که نوعا” نیز خشک و ضربه پذیر هستند و از لحاظ محدوده ضخامت در طبقه بندی پایین تری قرارمی گیرند ، به فیلم “نایلکس” معروف شده اند .عده ای از خواص مکانیکی نایلکس ها نسبت به نایلونها در محدوده پایین تری قرار می گیرد ( چقرمگی کمترچ ، شکنندگی بالاتر ، شفافیت کمتر و …. ) کلن عده ای دیگر از رفتارهای آن ( توانایی تولید فیلم خیلی نازک ، تعداد در کیلوگرم ، مواد افزودنی کمتر و … ) دلایل اصلی تقاضای بالای آن در بازار مصرفی کشور میباشند . عمده ترین کاربردهای فیلم های نایلکسی عبارتند از : _ کیسه های حمل میوه و موادغذایی _ کیسه های فریزری _ سفره های یکبار مصرف _ دستکشهای یکبار مصرف _کیسه های زباله _ روپوش دندانپزشکی

موارد کاربرد پلی اتیلن سبک فیلم LDPE190

پلی اتیلن سبک فیلم گرید 2100 تولید پتروشیمی لاله میباشد. گریدهای مشابه با این گرید 2101 و 2102 میباشد که در زمینه تولید فیلم پلی اتیلن –تولید نایلون و نایلکس –انواع قطعات سبک و … کاربرد دارند. این پلیمر در بازار فروش انواع قطعات سبک موفق عمل کرده است.
LTM 2119X برای تولید فیلم و لمینیت مناسب است.

داده‌های عمومی

LDPE190

خواص فیلم در 25 میکرومتر با BUR 3 اندازه گیری شده است.

اطلاعات کلی

LTM 2119 X با استفاده از فناوری مجاز SABTEC تولید شده است.

فرآیند

LTM 2119X یک پایه چندمنظوره و بدون مواد افزودنی است. این پایه از بازده بالا و کاهش نرخ بسیار خوبی برخوردار است.

بسته‌بندی

به صورت گلوله‌ای تهیه می‌شود و در بسته‌بندی‌های 25 کیلوگرمی، 1 تن نیمه‌فله یا فله 17 تنی قابل بسته‌بندی است.

بسته‌بندی غذا

درجه فوق‌الذکر مطابق با الزامات مربوط به بخشنامه پلاستیک 2002/72 / EC (06-08-2002)  و اصلاحیه آن تا بخشنامه 2008 / 39EC مربوط به مواد پلاستیکی و مقالاتی است که برای تماس با مواد غذایی در نظر گرفته شده است.

کاربرد دارویی

درجه فوق‌الذکر مطابق با داروهای اروپایی نسخه 6 بخش 3.1.5 برای کاربردهای دارویی است.

حمل و انتقال

تجهیزات انتقال باید به گونه‌ای طراحی شوند که از تجمع ذرات گرد و غبار جلوگیری شود، ذرات گرد و غبار در شرایط خاص می‌توانند خطر انفجار ایجاد کنند. توصیه می‌شود از سیستم انتقالی استفاده شود که:

  • مجهز به فیلترهای کافی باشد.
  • به گونه‌ای اداره و نگهداری شود که از عدم نشت آن اطمینان حاصل کنید.
  • زیرساخت مناسب و کافی در همه زمان‌ها برای آن وجود داشته باشد.

ذخیره‌سازی

از آنجایی‌که نور ماوراء بنفش ممکن است باعث تغییر در مواد شود، تمام رزین‌ها باید در هنگام ذخیره‌سازی از نور مستقیم خورشید و یا گرما محافظت شوند. محل نگهداری نیز باید خشک باشد، بدون گرد و غبار و دمای محیط نباید از 50 درجه سانتیگراد تجاوز کند. همچنین توصیه می‌شود رزین‌های پلی‌اتیلن (به صورت قرص یا پودر) ظرف 6 ماه پس از تحویل پردازش شود، این امر به دلیل گذشتن زیاد از تاریخ تولید پلی‌اتیلن می‌تواند منجر به از بین رفتن کیفیت محصول شود.

رسیدگی

حداقل محافظت برای جلوگیری از صدمات مکانیکی یا حرارتی احتمالی در چشم. مراکز تولیدی باید برای خروج دود و بخار دارای تهویه مناسب باشند.

احتراق

رزین‌های پلی‌اتیلن هنگام تأمین گرما و اکسیژن کافی می‌سوزند. آنها باید از تماس با شعله های مستقیم و یا سایر منابع احتراق کنترل و نگهداری شوند. آن‌ها باید از تماس با شعله‌های مستقیم و یا سایر منابع احتراق کنترل و نگهداری شوند. در هنگام سوزاندن؛ رزین‌های پلی‌اتیلن گرمای بالایی دارند و ممکن است دود سیاه متراکم ایجاد کنند. رزین  را می‌توان با وسایل معمولی با آب و غبار ترجیحی خاموش کرد. در مناطق محصور، آتش‌نشانان باید دارای دستگاه تنفس سیستماتیک باشند.

اطلاعات تکمیلی

  • تولید کننده: پتروشیمی آریا ساسول
  • بسته‌بندی: 25kg