مواد اولیه پلاستیک - پلی پروپیلن گرید ZB 332L

پلی پروپیلن گرید ZB 332L


Project Description

ZB332L

PP ZB 332L پلی پروپیلن شیمیایی از خانواده‌ی کوپلیمرها می‌باشد، این پلیمر تولید پتروشیمی نوید زر شیمی است و معمولا در بسته بندی جامبوبگ 750 کیلوگرمی در دسترس می‌باشد.

این پلیمر از خانواده کوپلیمرها میباشد. ويژگيهای اصلی PP در کاربردهای خودرويی می باشد . PP کوپليمر هتروفاز در قطعاتی که پايداری حرارتی بالا احتياج دارند مورد استفاده قرار می گيرد . هنگام توليد PP در راکتور ، پليمريزاسيون پتروشيمی از يک لاستيکی که معمولاً EPR ( اتيلن پروپيلن رابر ) استفاده می شود .

اضافه کردن اين لاستيک باعث افزايش شديد مقاومت ضربه شده اين در حاليست که فاز PP هموپليمر سختی مورد نياز را تامين می کند. پلی پروپيلن (PP) در انواع مختلف ( تقويت شده با الياف ، تالک ، کربنات تقويت نشده و اصلاح شده با لاستيک) مصرف عظيمی از پلاستيک های مورد مصرف در صنعت خودرو را به خود اختصاص داده است .

به نظر می رسد استفاده از کامپاندهای PP به علت قابليت توليد مجدد و کاهش قيمت توليد آن گسترش بيشتری پيدا کند . تکنيک های ساخت جديد نيز ممکن است باعث افزايش PP در خودرو گردد . تکنيک های ساختاری ساندويچی و لانه زنبوری باعث افزايش مقاومت قطعه می گردد که استفاده از اين ساختارها توسط PP در حال گسترش است .

در صنعت اتومبیل سازی طیف گسترده‌ای از پلیمرها استفاده می‌شوند پلی پروپیلن شیمیایی ZB 332L یکی از پرمصرف ترین آنهاست.

موارد کاربرد پلی پروپیلن گرید ZB332L

پلی پروپیلن ZB 332L تولید پتروشیمی نوید زر شیمی میباشد .این کوپلیمر در ساخت و تولید جعبه باتری- تولید داشبورد ماشین –ساخت بدنه آب سرد کن و …کاربرد دارد. شبیه ترین گرید پلی پروپیلن ساخت داخل به این گرید PP R60 ساخت پتروشیمی اراک می‌باشد.

اطلاعات تکمیلی

تولید کننده: پتروشیمی زر شیمی
بسته‌بندی: جامبو بگ