مواد اولیه پلاستیک - پلی پروپیلن گرید V30S

پلی پروپیلن گرید V30S


Project Description

V30S

معرفی پلی پروپیلن: پلی پروپیلن معمولا به یکی از صورت های زیر در طراحی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد: الف- ساختاری و غیر شفاف (به صورت مات یا براق)؛ ب- ساختاری و نیمه شفاف (معمولا به رنگ خاکستری و غیربراق)؛ ج- فیلم BOPP؛ د- فیلم OPP یا CPP. پلی پروپیلن، علاوه بر حالت گرانول و ورق، به صورت فیلم نیز قابل استفاده است. فیلم، به طور کلی، عبارت است از لایه ای بسیار نازک از سیال و یا جامد، مثلا فیلم روغن بین ساچمه های بلبرینگ، و یا فیلم استات سلولز جهت ثبت و بازپخش تصاویر سینمایی؛ و منظور از فیلم پلی پرو پیلن، لایه نازکی از آن است که حالت جامد داشته باشد. فیلم پلی پروپیلن به دو صورت کلی BOPP و OPP یا CPP تولید می شود. نوع اول که با عنوان BOPP یا biaxially oriented polypropylene نامیده می شود، به مفهوم آن است که در زمان تولید، علاوه بر اکسترود شدن لایه به صورت آبشاری، از طرفین نیز کشیده شده است که نسبت به نوع دوم یعنی OPP یا CPP از ثبات ابعادی و حرارتی بیشتری در زمان چاپ و بسته بندی برخوردار است. کاربرد عمده فیلم های پلی پروپیلن در تولید بسته بندی های انعطاف پذیر (Flexible Packaging) مانند بسته بندی چیپس، اسنک، بیسکویت، بستنی، ماکارونی و مانند آن می باشد که به صورت های مختلف لمینیت شده، تک لایه، متالایز شده و غیره قابل استفاده اند. از پلیمر V30S میتوان در زمینه تولید فیلم و صنعت بسته بندی و … استفاده کرد.
V30S یک پلی‌پروپیلن سیالیت بالا برای محافظت از الیاف مواد خام با توانایی اتصال ترمو باند مناسب برای پارچه‌های بافته نشده است. با توجه به سیالیت بالای این گرید مورد استقبال فراوانی برای خرید و فروش در زمینه پارچه‌های بافته نشده قرار گرفته است.

موارد کاربرد پلی پروپیلن گرید V30S

پلی پروپیلن V30S تولید پتروشیمی اراک میباشد ودر زمینه ساخت قطعات پلاستیکی ظروف پلی پروپیلنی و …کاربرد دارد. این پلیمر از خانواده هموپلیمرها میباشد.
کاربرد معمولی این درجه مناسب برای تولید پوشک، لوازم مراقبتی زنانه و دستمال مرطوب، فیلتر و پارچه برای صنعت پوشاک و مبلمان است.

اطلاعات عمومی

V30S

اطلاعات تکمیلی

تولید کننده: پتروشیمی اراک
مجوز: بازل
بسته‌بندی: 25kg