مواد اولیه پلاستیک - پلی پروپیلن گرید PP548R

پلی پروپیلن گرید PP548R


Project Description

پلاستيک ها در صنعت خودرو : امروز استفاده از پليمرها در صنعت خودرو گسترش زيادي يافته است . در اروپا و ايالات متحده ، پلاستيکها در حدود 15-10 درصد از وزن يک اتومبيل را تشکيل مي دهد . علت اصلي استفاده از پلاستيکها در صنعت خودرو کاهش وزن خودرو و بالطبع آن افزايش سرعت اتومبيل مي باشد . البته به جز افزايش سرعت اتومبيل ، دلايل ديگري مانند کارآيي ، استحکام قطعات و ملاحظات اقتصادي توليد قطعه نيز به گسترش روز افزون پلاستيکها در خودروسازي کمک شاياني کرده است . به عنوان مثال جايگزين کردن چندين قطعه فلزي که داراي هزينه هاي مونتاژپذيري نيز مي باشد با يک قطعه پلاستيکي توليد شده توسط فرآيند تزريق ، علاوه بر کاهش هزينه هاي توليد باعث کاهش وزن کلي اتومبيل مي گردد و امکان دارد کارايي خودرو نيز بهبود پيدا کند . قطعات پلاستيکي بيرون خودرو کاربرد اصلي پلاستيکها در قسمت بيروني اتومبيلها به دليل ملاحظات آترو ديناميکي و طراحي ( زيبايي ) مي باشد که استفاده از پلاستيکها با توجه به قابليت شکل پذيري آسانشان اين امر را محقق ساخته است و باعث رشد مصرف پلاستيکهاي مهندسي گرديده است . مواد پليمري جديدي جهت قسمت بيروني اتومبيل توليد شده اند که خواص عملکردي همچون پايداري ابعادي (C°160-140) ، استحکام ضربه اي بالا ، چقرمگي مناسب ، مقاومت در برابر روغن ها و بنزين و سختي را تامین میکنند.
″Jampilen PP548R” یک کوپلیمر هتروفیزیک با فرمول ضد الکتریسیته است که برای قالب‌گیری تزریق دیواره نازک استفاده می‌شود. موارد ساخته شده با “Jampilen EP548R” دارای سختی بالا، مقاومت در برابر ضربه و خاصیت ضد استاتیک عالی هستند. “Jampilen EP548R” به دلیل قابلیت قالب‌گیری عالی و زمان چرخه کوتاه، نرخ بهره‌وری بالایی را ارائه می‌دهد. موارد نهایی، خواص مکانیکی خوب و پایداری بعدی زیاد را نشان می‌دهند. “Jampilen EP548R”
برای تولید کالاها یا دیوارهای نازک مانند گلدان‌های گل، ظروف، لوازم خانگی، فیلترها، محفظه فیلترها و قطعات لوازم خانگی بسیار مناسب است. “Jampilen EP548R” برای تماس با مواد غذایی مناسب است.

موارد کاربرد پلی پروپیلن گرید PP548R

پلی پروپیلن 548R (PP548R ) تولید پتروشیمی جم میباشد که در تولید قطعات خودرویی و قطعات محکم پلاستیکی کاربرد دارد. این پلی پروپیلن موفق در خرید و فروش از خانواده کوپلیمرها میباشد.

کاربردهای عمومی

  • اجناس با دیواره نازک
  • کالاهایی مانند گلدان‌های گل، ظروف، لوازم خانگی، فیلترها، محفظه‌های فیلتر و اجزای دستگاه‌های ورزشی، تفریحی و اسباب‌بازی

تجویز

غذا

PP548R

روش‌های پردازش

قالب‌گیری تزریقی

ویژگی‌ها

  • قدرت ضربه خوب
  • سختی بالا
  • خواص آنتی‌استاتیک عالی
  • قابلیت قالب‌ریزی عالی و زمان چرخه کوتاه
  • کوپلیمر هتروفیزیک

اطلاعات تکمیلی

تولید کننده: پتروشیمی جم
بسته‌بندی: 25kg