مواد اولیه پلاستیک - پلی اتیلن سنگین گرید 3840

پلی اتیلن سنگین گرید 3840


Project Description

3840

پلی اتیلن سنگین 3840 تولید پتروشیمی های تبریز و اراک میباشد.این پلی اتیلن سنگین در تولید به روش دورانی مورد استفاده قرار میگیرد. فرآیند قالب گیری دورانی: قالب گیری دورانی یکی از روش های تولید قطعات پلاستیکی است. از قالب گیری دورانی برای تولید قطعات تو خالی , در شکل ها و اندازه های مختلف نظیر مخازن مایعات، سطل ظرف های زباله، توپ فوتبال، کلاه ایمنی و حتی بدنه ی قایق استفاده می شود. قالب گیری دورانی Rotational molding یا قالب گیری چرخشی به اسامی rotomolding, rotocasting و spin casting نیز نامیده می شود. مراحل قالبگیری دورانی فرایند با قالب بسته ای که از مقدار معینی پودر یا مایع پلاستیک گرما نرم پر شده است، آغاز می شود. قالب ها یا پیش گرم شده اند و یا در یک کوره قرار داده می شوند و همزمان حول دو محور متعامد می چرخند. در بعضی گونه ها قالب حول یک محور می چرخد و حول محور دیگر کج می شود یا نوسان می کند. در هر صورت ماده ی مذاب، به صورت لایه ای یکنواخت روی تمام سطح قالب پخش میشود. در مرحله ی بعدی قالب به منطقه ی سرد شدن منتقل می شود که در آن حین حرکت، از آب یا هوا برای کاهش تدریجی دما استفاده می شود. پس از انجماد ماده، قالب باز شده و قطعه ی تو خالی از آن خارج می شود.

موارد کاربرد پلی اتیلن سنگین گرید 3840

پلی اتیلن سنگین 3840 در زمینه تولید سرسره بازی- تانکرهای بزرگ پلاستیکی و … کاربرد دارد .کلا در هر محصولی که بتوان از قالب گیری به روش دورانی استفاده کرد میتوان از 3840 استفاده کرد. فروش بالای این محصول در زمینه تمامی اقلام قالب‌ریزی شده چرخشی است.

  • اقلام قالب‌ریزی شده چرخشی با سختی مناسب
  • مخازن سپتیک
  • ظروف معمولی

اطلاعات تکمیلی

تولید کننده: تولید کننده: پتروشیمی‌های تبریز و اراک
بسته‌بندی: 25kg

MD-3840UA پلی‌اتیلن تراکم متوسط

 اطلاعات عمومی

MD3840UA یک پلی‌اتیلن با چگالی متوسط خطی است (MDPE) با کوپلیمر بوتن. این پلیمر توزیع وزن مولکولی محدودی دارد. MD3840UA به عنوان درجه قالب چرخشی استفاده می‌شود. این محصول دارای خصوصیات زیر است:

  • قدرت ضربه خوب
  • پرداخت عالی عالی سطح داخلی و خارجی
  • سفیدی
  • مقاومت خوب در برابر فشار ناشی از ترک‌خوردگی
  • ثابت در برابر UV

مشخصات فنی

MD3840UA

داده‌های فوق به نوعی میانگین آزمایشگاهی هستند.

 ذخیره‌سازی

MD3840UA باید در محیط خشک و بدون گرد و غبار در دمای کمتر از 50 درجه نگهداری شود. از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید باید اجتناب شود زیرا این امر می تواند به از بین رفتن محصول منجر شود.

بازیافت و محیط زیست

محصولات نهایی ساخته شده از این پلیمر قابل بازیافت، سوزاندن یا دفع در محل‌های دفع زباله بدون هیچ‌گونه ضرری به محیط زیست هستند. با استفاده ازسیستم  بازیافت، زباله‌های پاکیزه می‌توانند دوباره برای بسیاری از کاربردهایی که تقاضای کمتری دارند مورد استفاده قرار گیرند.
از سوی دیگر، با احتراق کافی، درست و کنترل شده ، ترجیحا مرتبط با با گرما یا دیگر سیستم‌های بازیابی انرژی، ارزش گرمازایی بالای پلی‌اتیلن به احتراق زباله‌های جامد شهری کمک می‌کند.
در سایت‌های دفن زباله MD3840UA حفره‌های تخریبی ایجاد نمی‌کند، گازهای خطرناکی را منتشر نمی‌کند و یا باعث آلودگی آب‌های زیرزمینی نیز نمی‌شود.
اگر رنگدانه‌ها یا مواد افزودنی دیگری در مرحله پردازش در این محصول گنجانیده شوند‌، موارد فوق ممکن است کاملاً اعتبار نداشته باشند.

تماس با غذا

ترکیب محصولات مطابق با دستورالعمل EC 90/128 / ΕΟΚ برای کاربرد و تماس با مواد غذایی مناسب است.

بسته‌بندی

این محصول در کیسه‌های 25 کیلوگرمی PE بسته‌بندی شده است.