مواد اولیه پلاستیک - پلی اتیلن سبک فیلم گرید LDPE0075

پلی اتیلن سبک فیلم گرید LDPE0075


Project Description

LDPE0075

در زمینه تولید نایلون-نایلکس -تولید انواع قطعات اسباب بازی و پلاستیکی-تولید لوله های پلی اتیلنی و … کاربرد دارد این محصول تولید پتروشیمی بندر امام بوده و درجه روانروی آن در حدود۰٫۷۵ میباشد و بسته بندی ۰۰۷۵بصورت کیسه های ۲۵ کیلوگرمی میباشد. پلی اتیلن سبک (Poly ethylene low density)(LDPE)، ماده ایست پلیمری و در گروه ترموپلاستیک ها قرار می گیرد. پلی اتیلن سبک فیلم دارای زنجیری شاخه‌دار است . زنجیرهای LDPE نمی‌توانند بخوبی با یکدیگر پیوند برقرار کنند و دارای نیروی بین مولکولی ضعیف و استحکام کششی کمتری است .

LH0075 یک فیلم پلی‌اتیلن با چگالی کم و وزن مولکولی بالا مرکب از حرکت انفصالی انعطاف‌پذیر خوب و خواص مکانیکی برتر می‌باشد. فیلم ساخته شده از LH0075 ضربات سریع زیادی از خود بروز داده، همراه با عملکرد عالی و مقاومت کششی و سختی بالا است. این محصول را می توان در ماشین‌های اتوماتیک پردازش کرد. از لحاظ بُعد نیز دارای استحکام خوبی است. LH0075 عمدتاً برای استخراج فیلم دمیده توصیه می‌شود.
این محصول برای فیلم فشرده که از مقاومت بالایی در برابر ایجاد سوراخ و درجه بالای انقباض در هنگام خنکی برخوردار است، کاملاً مناسب است.
LH0075 حاوی آنتی‌اکسیدان است.

موارد کاربرد پلی اتیلن سبک فیلم گرید LDPE0075

پلی اتیلن سبک فیلم گرید LDPE0075 برای تولید لوله های پلی اتیلنی، ساخت ظروف با حجم کم، ساخت ظروف خانگی، اسباب بازی، روکش سیم های برق و مخابرات، فیلم، قطعات مختلف اتومبیل، لوازم ورزشی و آزمایشگاهی و قطعات صنعتی کاربرد دارد.پلی اتیلن سبک فیلم معمولا پایدار، برای آتش گرفتن باید پیش گرم شود، تقریبا نیازی به حفاظت ندارد. این پلیمر بسیار مورد توجه خریداران و فروشندگان صنایع است.

  • ساک‌های حمل بار
  • فیلم‌های فشرده
  • فیلم‌های صنعتی
  • روکش مخزن گرد و غبار
  • بطری‌های بزرگ
  • قالب‌های ظروف کوچک
  • بسته‌بندی محصولات دارویی

داده‌های عمومی

LDPE0075

TSTM : روش تست استاندارد سودا Toyo. داده‌های فوق میانگین آزمایشگاه معمولی است. آن‌ها تنها گرفته به عنوان راهنما در نظر گرفته شده‌اند.

شرایط پردازش

LH0075 را می‌توان به‌راحتی در انواع اکسترودر پردازش کرد. دمای پلیمر در خروجی قالب باید در بازه 180 تا 210 درجه سانتیگراد باشد. به‌منظور حفظ خواص مکانیکی عالی، توصیه می‌شود با کار با ضربات دمشی، جهت‌گیری زیاد فیلم را در طول دستگاه محدود کنید. درجه حرارت فیلم در غلتک‌ها و جابجایی‌ها باید تا حد امکان به دمای محیط نزدیک باشد.

اطلاعات تکمیلی

تولید کننده: پتروشیمی بندر امام
مجوز: TOSOH CORP
بسته‌بندی: کیسه پلاستیکی 25 کیلوگرم