مواد اولیه پلاستیک - پلی پروپیلن گرید PP440L

پلی پروپیلن گرید PP440L


Project Description

PP440L

پلی پروپیلن که به عنوان پلی پروپن نیز شناخته شده است، یک پلیمر ترموپلاستیک است که در ابعاد وسیعی استفاده می شود و به فروش می‌رسد. این ابعاد در بر گیرنده ی صنایعی مانند بسته بندی و برچسب، نساجی، لوازم التحریر ، قطعات پلاستیکی و ظروفی با قابلیت مجدد ، تجهیزات آزمایشگاهی، اسپیکرها و قطعات خودرو و برگه های پلیمری می باشد. پلیمرهای اضافی از پرویپلن مونور تشکیل شده است که در برابر بسیاری از حلالهای شیمیایی و مواد بازی و اسیدی مقاوم هستند. در سال ۲۰۰۸ درخواست های جهانی برای این ماده حجمی برابر ۴۵٫۱ میلیون تن بود که درامدی در حدودی ۶۵ بیلیون دلار را برای افراد معامله گر رقم زد. پروپیلن اولین پلیمر ایزوتاکتیک است که توسط گیولیو ناتا در مارچ ۱۹۵۴ آلمانی شناخته شد. این اکتشاف پیشگامانه منجر به تولید تجاری پلی پروپیلن ایزوتاکتیک در مقیاس بزرگ گردید . پلی پروپیلن های سینتیوتاکتیک اولین پلیمر سینتسایز شده بود که توسط ناتا و همکارش تولید شد. پلی پروپیلن دارای سه پیکربندی فضایی مختلف می‌باشد که عبارتند از ایزوتاکتیک (iPP)، سیندیوتاکتیک (sPP) و اتاکتیک (aPP) . در نوع ایزوتاکتیک گروههای متیلی در یک طرف صفحه عبوری از زنجیر اصلی می‌باشند. در نوع سیندیوتاکتیک گروه‌های متیل به صورت یک در میان در دو طرف صفحه عبوری از زنجیر قرار می‌گیرند. در نوع اتاکتیک هم هیچ نوع نظم خاصی وجود ندارد.
“Jampilen EP440L” یک کوپلیمر پلی پروپیلن هتروفیزیک با جریان متوسط و  توازن در خاصیت مکانیکی بهبودیافته است. این محصول از درجه سختی بالا و مقاومت در برابر ضربه شدید در دماهای پایین برخوردار است و به‌خصوص برای کاربردهای قالب تزریق طراحی شده است. در مقایسه با کوپلیمرهای معمولی با همان MFR و استحکام یکسان، Jampilen EP440L، 35٪ مقاومت بالاتری نشان می‌دهد. “Jampilen EP440L” برای طیف گسترده‌ای از برنامه‌های کاربردی در صنایع بسته‌بندی، خودرو و کالاهای مصرفی مناسب است. کاربردهای معمولی شامل چمدان، سطل رنگ، سطل، ظروف، جعبه، باتری و اسباب‌بازی‌های بزرگ است.

روش پردازش

قالب‌گیری تزریقی

ویژگی‌ها

  • استحکام ضربه زیاد
  • سفتی زیاد
  • کوپلیمر هتروفیزیک

موارد کاربرد پلی پروپیلن گرید PP440L

پلی پروپیلن PP440L تولید پتروشیمی جم میباشد که در ساخت قطعات محکم –ورق موجدار و…مورد استفاده قرار میگیرد. این پلی پروپیلن از خانواده کو پلیمر میباشد.

کاربردهای عمومی

  • صنایع بسته‌بندی، خودرو و کالاهای مصرفی
  • چمدان، سطل رنگ، سطل
  • ظروف، جعبه‌ها، باتری‌ها و اسباب‌بازی‌های بزرگ

PP440L

اطلاعات تکمیلی

تولید کننده: پتروشیمی جم
بسته‌بندی: 25kg