مواد اولیه پلاستیک - پلی استایرن معمولی گرید ABS

پلی استایرن معمولی گرید ABS


Project Description

ABS

پلیمر ABS تولید پتروشیمی های تبریز و گلپایگان میباشد. یکی از مهم ترین و پر مصرفترین ترپلیمرهایی که به صورت تجاری تولید میشوند ABS͵ است .این ترپلیمر که از سه جزئ آکریلو نیتریل و بوتادی ان و استایرن تشکیل شده است,با تغییر در درصد هر یک از مونومر ها می توان برای کاربری خاص اصلاح کرد.البته باید در نظر داشت در صد بیشتر به پلی استایرن اختصاص دارد. نحوه تولید ABS: ABS. به وسیله روش های گوناگونی قابل تهیه است. روش اول شامل مخلوط کردن کوپلیمر مکانیکی بوتا دی ان_اکریلونیترات (BAN) با کوپلیمر استایرن_اکریلونیترات (SAN) است. گوناگونی حالت ها در مخلوط کردن SAN با پلی بوتا دی ان است. معمولا کوپلیمریزاسیون استایرن و اکریلونیترات با ترکیب با پلی بوتا دی ان به دست می آید .هر کدام از روش ها منجر به تولید پلیمری میشود که خواص بسیار برتری نسبت به پلی استایرن با مقاومت ضربه ای بالا دارد. نحوه تولید ABS: ABS. به وسیله روش های گوناگونی قابل تهیه است. روش اول شامل مخلوط کردن کوپلیمر مکانیکی بوتا دی ان_اکریلونیترات (BAN) با کوپلیمر استایرن_اکریلونیترات (SAN) است. گوناگونی حالت ها در مخلوط کردن SAN با پلی بوتا دی ان است. معمولا کوپلیمریزاسیون استایرن و اکریلونیترات با ترکیب با پلی بوتا دی ان به دست می آید .هر کدام از روش ها منجر به تولید پلیمری میشود که خواص بسیار برتری نسبت به پلی استایرن با مقاومت ضربه ای بالا دارد.
هدف اصلی ABS ، درجه SD – 0150 ، ترموپلاستیک سفت و سخت با مشخصات پردازش خوب است. این یک درجه قالب تزریق با جریان بالا و مقاومت قابل توجه در برابر ضربه و کاهش گرمای متوسط است.

موارد کاربرد پلی استایرن معمولی گرید ABS

بدنه لوازم خانگی مثل: تلفن͵ جاروبرقی͵ چایی ساز و لولزم الکتریکی و قطعات خودرو…
این درجه برای طیف گسترده‌ای از کاربردها شامل قطعات خودرو، لوازم خانگی، قطعات الکتریکی، اتصالات، ارتباط از راه دور و وسایل الکترونیکی در نظر گرفته شده است. از آنجایی که این گرید موارد مصرفی بسیاری را پوشش می‌دهد و معمولا قیمت‌های فروش مشخص در دسترس است.

اطلاعات عمومی

ABS

مقادیر معمولی: به عنوان مشخصات نباید تفسیر شوند. چگالی این درجه تقریباً 1.04 گرم در سانتی‌متر مربع است. کوچک شدن کلیه درجات ABS در قالب تقریباً 0.3٪ ~ 0.6٪ (ASTM D 955) است. تمام آزمایشات در دمای 23 درجه سانتیگراد انجام می‌شود، مگر این‌که خلاف این معرفی شده باشد. داده‌های فوق میانگین آزمایشگاه معمولی است. آن‌ها فقط به عنوان راهنما در نظر گرفته شده‌اند.

شرایط پردازش

گرانول SD-0150 ABS رطوبت هوا را جذب می کند و بسته به دما و رطوبت میزان آن متفاوت است. توصیه می‌شود قبل از استفاده، این ماده در یک خشک‌کن در دمای 80 تا 85 درجه سانتیگراد خشک شود. از دمای بیش از حد گرم و باقی ماندن درمدت زمان طولانی خودداری کنید، زیرا ممکن است باعث تخریب حرارتی شود. دمای پردازش برای سیلندر 190 درجه سانتیگراد – 230 درجه سانتیگراد و 40 درجه سانتیگراد – 80 درجه سانتیگراد برای قالب تنظیم می‌شود. SD-0150 ABS را می‌توان با شرایط مختلف بر اساس ماشین آلات موجود و کالاهایی که ساخته شده است، پردازش کرد.

اطلاعات تکمیلی

تولید کننده: پتروشیمی تبریز
مجوز: SAMUNG
بسته‌بندی: کیسه 25 کیلویی