مواد اولیه پلاستیک - پلی اتیلن سبک خطی گرید LLD020

پلی اتیلن سبک خطی گرید LLD020


Project Description

LLD020

پلی اتیلن سبک فیلم LDPE پلی اتیلن سبک (Poly ethylene low density)(LDPE)، ماده ایست پلیمری و در گروه ترموپلاستیک ها قرار می گیرد. پلی اتیلن سبک فیلم دارای زنجیری شاخه‌دار است . زنجیرهای LDPE نمی‌توانند بخوبی با یکدیگر پیوند برقرار کنند و دارای نیروی بین مولکولی ضعیف و استحکام کششی کمتری است . .پلی اتیلن سبک فیلم معمولا پایدار، برای آتش گرفتن باید پیش گرم شود، تقریبا نیازی به حفاظت ندارد. مصرف دیگر پلی اتیلن سبک، عایق¬کاری سیم و کابل و روکش کاغذ می¬باشد. پلی اتیلن اولین بار بطور اتفاقی توسط شیمیدان آلمانی سنتز شد. او در سال ۱۸۹۸ هنگام حرارت دادن دی آزومتان، ترکیب مومی شکل سفیدی را سنتز کرد که بعدها پلی اتیلن نام گرفت. اولین روش سنتز صنعتی پلی اتیلن بطور تصادفی توسط و ( از شیمیدان‌های ICI ) در ۱۹۳۳ کشف شد. این دو دانشمند با حرارت دادن مخلوط اتیلن و بنزالدئید در فشار بالا، ماده‌ای موم‌مانند بدست آوردند. علت این واکنش وجود ناخالصی‌های اکسیژن‌دار در دستگاه‌های مورد استفاده بود که بعنوان ماده آغازگر پلیمریزاسیون عمل کرده بود. خواص فیزیکی و شیمیایی: دامنه دانسیته :۰٫۹۱۰ -۰٫۹۴۰، غیر فعال در دمای اتاق، بین دماهای ۸۰-۹۵ زمان کوتاهی پایدار است. اطلاعات ایمنی: معمولا پایدار، برای آتش گرفتن باید پیش گرم شود، تقریبا نیازی به حفاظت ندارد.
LF0200  پلی‌اتیلن با چگالی کم و وزن مولکولی بالا است که عملکرد اکستروژن انعطاف‌پذیر خوب و خواص مکانیکی بی‌نقص را ترکیب می‌کند. فیلم ساخته شده از LF0200 دارای تأثیر سریع همراه با عملکرد عالی و مقاومت کششی و سختی بالا است. مقاومت آن حتی در دمای سرد بسیار بالاست. فیلم را می‌توان در انواع ماشین ها قرار داد. این فیلم از پایداری عمقی خوبی برخوردار است و در برابر پاره شدن و شکستن مقاوم است. LF0200 حاوی آنتی‌اکسیدان است. همه این امتیازات سبب پرفروش بودن این محصول می‌شود.

موارد کاربرد پلی اتیلن سبک خطی گرید LLD020

پلی اتیلن سبک گرید LLD020 تولید پتروشیمی بندر امام میباشد. این پلی اتیلن سبک در زمینه تولید نایلون –نایلکس- قطعات سبک پلاستیکی و بعنوان کمکی استفاده میشود. پلی اتیلن سبک فیلم ماده ایست پلیمری و در گروه ترموپلاستیک ها قرار می گیرد و برای تولید لوله های پلی اتیلنی، ساخت ظروف با حجم کم، ساخت ظروف خانگی، اسباب بازی، روکش سیم های برق و مخابرات، فیلم، قطعات مختلف اتومبیل، لوازم ورزشی و آزمایشگاهی و قطعات صنعتی کاربرد دارد.
LF0200 به دلیل تعادل بی‌نظیری که در خواص مناسب ایجاد کرده، برای طیف گسترده‌ای از کاربردها مناسب است. خواص مکانیکی برتر باعث بهبود کارایی فیلم‌ها می‌شود. مثال‌ها: کیسه‌های عمومی، بسته‌بندی قطعات مکانیکی، کیسه‌های حامل، کیسه‌های شیر ترکیبی، عایق کابل‌های با فشار کم و قالب تزریق صنعتی.

مشخصات فنی

LLD020

TSTM : روش تست استاندارد سودا Toyo. داده‌های فوق میانگین آزمایشگاه معمولی است. آن‌ها تنها به عنوان راهنما در نظر گرفته شده‌اند.

شرایط پردازش

LF0200 را می‌توان به راحتی در انواع اکسترودر پردازش کرد. دمای پلیمر در خروجی قالب باید در محدوده 160-180 درجه سانتیگراد باشد. برای حفظ تعادل مناسب با توجه به خواص مکانیکی، حداقل نسبت ضربه باید حدود 2 باشد. برای جلوگیری از انسداد و انقباض در حلقه، دمای فیلم در غلطک‌های باند و جابجایی باید تا حد امکان به دمای محیط نزدیک باشد.

ذخیره‌سازی

این محصول باید در شرایط خشک و در دمای کمتر از 60 درجه سانتیگراد نگهداری شود و از اشعه ماوراء بنفش محافظت شود. ذخیره‌سازی نامناسب می‌تواند باعث تغییرات در بو و رنگ محصول شود.

بهداشت و محیط زیست

LF0200 در طبقه‌بندی محصولات خطرناک قرار نمی‌گیرد. گرد و غبار حاصل از این محصول ممکن است خطر انفجار در بر داشته باشد. تمام تجهیزات باید به درستی نصب شوند. استنشاق گرد و غبار ممکن است سیستم تنفسی را تحریک کند و باید از آن اجتناب کرد. در هنگام پردازش محصول مقادیر کمی دود تولید می‌شود در نتیجه به تهویه مناسب احتیاج است.

بازیافت

این محصول فقط در صورت تصویب با استاندارد یا مشخصات مصوبه، برای بازیافت با استفاده از روش‌های مدرن خرد کردن و تمیز کردن برای سایر کاربردها مناسب است. زباله‌های تولید داخل باید تمیز نگه داشته شوند تا بازیافت مستقیم تسهیل شود. دفع زباله و پر کردن زمین نیز با توافق با مقامات ذیصلاح امکان‌پذیر است.

تماس با غذا

ترکیب محصولات مطابق با دستورالعمل EC 90.128.EEC برای استفاده در کاربردهای مربوط به تماس با مواد غذایی است.

بسته‌بندی

این محصول در کیسه‌های 25 کیلوگرمی بسته‌بندی شده است.

اطلاعات تکمیلی

تولید کننده: پتروشیمی بندر امام
بسته‌بندی: 25kg